Про нас

Вдихати. Встигати. Досягати. Відчувати. Знаходити. Відкривати. Знати. Мислити. Відстоювати.

Ти не між цими словами, ти у кожному слові. Це твоє життя, твій стержень, твій стиль. Будь-який твій усвідомлений вибір – прекрасний. Ти знаєш собі ціну і вибудовуєш власні цінності.

Ти можеш йти тихо, а можеш голосно, проте завжди залишаєш слід.

Свого інтелекту, своїх амбіцій, своєї унікальності.

Ми не хочемо тебе приховати, ми прагнемо відкривати і доповнювати. Ми не просто бренд, ми – ком’юніті. Ми відчуваємо тебе як частину спільноти Cover – спільноти вільних, відкритих, самодостатніх, красивих, талановитих, сильних, впевнених жінок. Займайся тим, що для тебе важливо, а ми будемо поруч.

We cover you, while your inner power shines.

disCOVER yourself to the World!

DNA Cover

Це комфорт і харизматична, інтелектуальна жіночність. Це неокласика строгих ліній, без зайвого романтизму. Це якість, унікальність та комбінаторність кожної речі. Це прискіпливий відбір матеріалів, складна обробка, унікальні лекала, краш-тести кожної моделі.

Сover – це oversize силуети зі складним кроєм, у монохромній інтерпретації. Однотонні, цупкі тканини, стримані принти, неакцентна та часто прихована фурнітура. Ти впізнаєш нас за фірмовою “стійкою” сорочки, за особливими декоративними елементами: склади-рельєфи, накладні кишені, далекосхідні мотиви у вирізах та поясах.

Так, це саме у нашому знаменитому пальто лаконічно читається силует кімоно. А костюм-трійка “Flagman”, що став абсолютним бестселлером бренду, вдихнув нове життя у жіночий костюм.

Історія

Знаєш, коли людина знаходить своє місце, свою силу та свою справу – це завжди стає початком чогось дуже справжнього, потрібного і прекрасного. Так трапилося із Анастасією Федоровою, засновницею бренду.

Анастасія викладала корпоративну англійську для айтішників. У шаленому ритмі життя, зі щільним графіком, обов’язками матері, дружини та всіма можливими шпагатами мультизадачності вона хотіла мати красивий та якісний одяг. Зручний і за кермом, і на зустрічі, і на побаченні з чоловіком. Без тривіального крою, розрізаної до пупця сексуальності та копіювання швидкоплинних трендів. Чітко знала, що багато жінок теж мають схожий запит до власної цінності та власного стилю та вірила що саме це ком’юніті впізнає себе у її речах.

Вона зробила свій важливий вибір. Переїхала до столиці, пройшла нелегкий шлях, помилялася та пробувала знову. Із аматорки стала справжньою дизайнеркою та власницею бізнесу, яка, проте, ніколи не припиняє вчитися та самовдосконалюватися.

Анастасія масштабувала Cover від двох людей і кількох проданих у Інстаграмі речей до команди професіоналів успішного бренду, що представлений у фешн-артеріях столиці – Київському ЦУМі та Kapsula.

Цінності

Бренд не продукує одяг заради одягу, а несе вищу місію створення спільноти жінок, що поділяють його цінності:

- амбітність та постійний розвиток

- відповідальність та власний вибір

- чесність, відкритість

- створення, а не споживання

Cover щиро вболіває, аби жодна жінка не існувала у якихось рамках і не обмежувала себе визначенням “я повинна”, а рішуче зробила крок у площину “я обираю сама”. Бренд є амбасадором інтелектуальної жіночності.

Так, настав час зняти корсет стереотипів. Ми хочемо, щоб ти знала: прикрашає не одяг, а в першу чергу твій інтелект. Приваблюють не глибокі декольте чи паєтки, а твоя харизма, твоя особистість, твоя впевненість. Саме так працює філософія інтелектуальної жіночності. Вона розставляє правильні акценти.

Cover не леткий, прозорий та блискучий. Не ніжний та романтичний. Наш бренд не створено, щоб у ньому ти “прикрашала цей світ”, його створено, щоб ти відчувала свою внутрішню цінність, свою свободу та силу.

Ми не просто одяг, ми твій свідомий вибір.

Саморозвитку. Інтелекту. Комфорту. Амбіцій. Унікальності.
Keep it real. Stand your ground.
We will , but always open YOU.

Ми використовуємо файли cookie

Ми використовуємо файли "cookies" для більш точного націлювання реклами, щоб зробити наш сайт більш зручним і пропонувати вам послуги та інформацію, відповідні вашим перевагам. Щоб дізнатися більше, читайте докладніше посиланням .