Про нас

ОДЯГ ДЛЯ ЖІНОК,
ЯКІ ЦІКАВЛЯТЬСЯ ЖИТТЯМ,
А НЕ РЕЧАМИ.

Cover – це сучасний бренд жіночого одягу, заснований у 2021 році в Україні.

В основі колекції – вільні сорочки, оверсайз пальто, костюми різних фасонів – якісний базовий одяг актуального крою у стилі, який визначаємо як «розслаблену неокласику».

Ми хочемо допомагати жінкам почуватися впевненішими і створюємо функційні речі, що добре складаються у капсули й пасують до будь-яких планів. Життя важливіше за одяг, але він точно здатен це життя прикрасити.

Впевнені, що більше не значить краще, тому плануємо лише дві прет-а-порте та дві капсульні колекціі на рік, роблячи ацкент на формі, високій якості матеріалів, деталям та бездоганному крої. Кожна колекція спроектована та розроблена у Києві.

Cover бере на себе питання створення універсальних образів, у яких ти почуватимешся найцікавішою дівчиною на вечірці, в офісі чи на суботній прогулянці парком.

We've got you covered

Ми використовуємо файли cookie

Ми використовуємо файли "cookies" для більш точного націлювання реклами, щоб зробити наш сайт більш зручним і пропонувати вам послуги та інформацію, відповідні вашим перевагам. Щоб дізнатися більше, читайте докладніше посиланням .