Про нас

Повернення та обмін

Повернення та обмін виробів здійснюється протягом 14 календарних днів з моменту продажу, відповідно до законодавства України, за умови збереження цілісності упаковки, товарного вигляду виробів та всіх ярликів. Вживаний товар обміну та поверненню не підлягає.

Вартість доставки не повертається.

Для обміну або повернення виробів зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів на електронну пошту cover.apparel.ua@gmail.com і вкажіть причину. Вам будуть надані дані та інструкції щодо повернення протягом 1-2 днів після відправлення запиту електронною поштою.

Після отримання нами товару ваше відшкодування буде оброблено протягом 5-ти робочих днів. Зверніть увагу, що може знадобитися кілька робочих днів, перш ніж ваш банк сповістить про відшкодування у виписці з банку.

У COVER ми прагнемо продавати тільки високоякісні речі.
З цією метою ми проводимо кілька перевірок якості перед відправкою товару. Якщо ви отримали пошкоджений або дефектний товар, повідомте нас електронною поштою на адресу cover.apparel.ua@gmail.com протягом 24 годин після отримання замовлення, щоб мати право на повернення та відшкодування.

Ми використовуємо файли cookie

Ми використовуємо файли "cookies" для більш точного націлювання реклами, щоб зробити наш сайт більш зручним і пропонувати вам послуги та інформацію, відповідні вашим перевагам. Щоб дізнатися більше, читайте докладніше посиланням .