Про нас

Доставка

Доставка замовлень здійснюється сервісами служби доставки Нова Пошта по Україні та DHL Express по світу (крім Росії та Білорусі).
Доставка По Україні - від 100 грн
1-3 рабочих дні
доставка по Світу – 2000 грн*
10-12 рабочих днів
* Вартість міжнародної доставки не включає податки та збори. Ви можете сплатити імпортні мита та податки, як тільки відправлення дістанеться вашої країни. Міжнародні замовлення можуть підлягати процедурі митного оформлення, що може спричинити затримки над початковими термінами доставки.

Якщо ви вирішите відмовитися від відправлення, ви несете відповідальність за будь-які мита, податки та/або митні збори, які сплачуються за посилку, а також витрати на повернення посилки на нашу адресу в Україні. Цю суму буде вирахувано з повернення вашого товару.

ОПЛАТА

Оплата замовлень по Україні та закордоном здійснюється сервісами оплати Novapay (Visa, MasterCard), WayForPay (Visa, MasterCard, Google pay, Apple pay)

Ми використовуємо файли cookie

Ми використовуємо файли "cookies" для більш точного націлювання реклами, щоб зробити наш сайт більш зручним і пропонувати вам послуги та інформацію, відповідні вашим перевагам. Щоб дізнатися більше, читайте докладніше посиланням .